MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

GOSPOĐA CIPELIĆ

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

GOSPOĐA CIPELIĆ

Počalji od Admin taj Čet 24 Jul 2008 - 0:55

GOSPOĐA CIPELIĆ

Viktorija Bekam u svom cipelarniku ima obuću vrednu minimum 15.000 evra, čija je prosečna visina štikle 10 centimetara

Poznata trendseterka Viktorija Bekam u svom ormaru ima cipele vredne minimum 15.000 evra. Sve cipele su markirane, a najviše ima cipela marke „kristijan lubotin", vredne 2.100 evra. Sledi obuća sa potpisom čuvenog Džimija Čua sa 1.900 evra, a dosta su zastupljeni i „Dolče i Gabana", kao i „Iv Sen Loran".

Prosečan par obuće u cipelarniku Viktorije Bekam vredi oko 500 evra, ali naravno ima i onih skupljih, dok su znatno ređi oni jeftiniji modeli. Britanski novinari su „detaljno obradili" neke od odevnih kombinacija najpoznatije svetske modne žrtve i tako izračunali da oko trideset pari njenih „firmiranih" štikli vredi čak 15.000 evra.

Gospođa Cipelićka ima najviše pari visokih potpetica koje je dizajnirao Kristijan Lubotin, a ona rado nosi i modele drugih dizajnera poput Dolčea i Gabane, Iv Sen Lorana, Kristijana Diora, Manola Blanika, Stele Makartni ili Marka Džejkobsa. Pored elegantnih cipela sa visokom štiklom koje su joj omiljene, Viki se pojavljuje i čizmama koje imaju visoku potpeticu, dok je veoma retko možemo videti u ravnoj obući kao što su japanke.

Lako je zaključiti da Viktorija voli sve, ali ono najskuplje ipak joj je i najbliže srcu. Tako njoj nije nikakav problem da izdvoji nekoliko stotina funti za dobre cipele, a najskuplje iz svog ormara obuće navodno uopšte nije ni platila. Davno je, naime, dokazano da je Viktorija savršena hodajuća reklama, pa cipele od vodećih svetskih dizajnera dobija besplatno kako bi ih promovisala.

Nahranile bi bar jednu zemlju trećeg sveta... Jedne Viktorijine cipelice koštaju u proseku 500 evra

Ipak, astronomska svota koju je u poslednjih nekoliko godina dala na odeću verovatno ni samoj Viktoriji nije poznata, a bivša pevačica grupe „Spajs grls" ima ih toliko da im više ne zna ni broja.

- Nekad davno sam znala napamet sve cene i visine potpetica u svom ormaru. S godinama sam prestala da ih brojim i više zaista ne znam što sve imam u ormaru. Samo uđem i pokupim prve koje mi se svide - kaže o svom „ormaru" sa cipelama Poš Spajs.

Zavisna od štikli

Viktorija Bekam tvrdi da su joj štikle potrebne kako bi mogla lakše da se koncentriše. Prosečna visina cipela u njenom ormaru je oko 10 centimetara, a među njenom obućom nalazi se i nekoliko pari cipela sa štiklama od neverovatnih 15 centimetara. U prilog njenoj zavisnosti od visokih potpetica govori i to što se prilikom potpisivanja ugovora Dejvida Bekama sa američkim klubom LA Galaksi pojavila u patikama sa štiklom!

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics