MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Mart 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Dečak ujeo psa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Dečak ujeo psa

Počalji od Admin taj Sre 6 Avg 2008 - 19:29

Dečak ujeo psa

Da je pas ujeo čoveka i nije neka vest; to se dešava skoro svakodnevno. Ali, da je čovek ujeo psa, to je već nešto drugo. Evo priče kako je jedan dečak ujeo psa, a sve to desilo se u gradu Sao Paulu u Brazilu.

Šta je nateralo dečaka da ujede psa? Da li je u pitanju neka igra, slučajnost ili nešto više od toga? Jedanaestogodišnji dečak postao je glavna zvezda u brazilskim medijima nakon što je zario svoje zube u vrat psa koji ga je napao. Ipak je reč o samoodbrani.

Lokalne novine izveštavaju da se dečak po imenu Gabrijel Almeida nedavno igrao u dvorištu svog ujaka u mestu Belo Horizonte kada ga ja napao pas, i to ne običan pas lutalica, već pit-bul po imenu Tita. Naime ovaj pit-bul se ustremio na dečaka i zgrabio ga za levu ruku.

Gabrijel Almeida je uprkos svemu uspeo da ostane priseban. Uhvatio je psa za vrat i - ugrizao ga. Dečak je u strahu i šoku tako jako grizao psa da je u ovom okršaju i sam izgubio zub, i to očnjak.

Ko zna koliko bi dugo trajala ova drama i kako bi se završila da pored dvorišta nisu prošli zidari koji su radili na obližnjoj građevini. Kada su videli ovaj neverovatan prizor, brzo su pritrčali u pomoć nesrećnom dečaku i oterali psa pre nego što je mogao ponovo da napadne.

Dečak je, na svu sreću, prošao samo s lakšim povredama i definitivno je zaslužio epitet heroja.

Eto još jedne istinite priče koja pokazuje koliko može biti opasno držanje pit-bula kao kućnog ljubimca. Možda neke vrste životinja ipak nisu za to.
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: