MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Tadićeva sestra vratila se prosveti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Ned 24 Avg 2008 - 11:24

Vjera Radović, rođena sestra predsednika Srbije i Demokratske stranke Borisa Tadića, koja je ostala bez funkcije u beogradskoj opštini Stari grad, zaposlila se u Prvoj beogradskoj gimnaziji, potvrđeno je Pressu.

Profesor u gimnaziji... Vjera Radović

Sestra šefa države vraća se predavanju i gimnazijalcima će od 1. septembra predavati psihologiju.

Podsetimo, Press je prvi objavio da Vjera Radović za izbor u Opštinsko veće Starog grada podršku nije dobila od Opštinskog odbora DS-a kojim rukovodi Dragoslav Zeka Božović, inače venčani kum predsednika Srbije Tadića. Ona je u prethodnom sazivu, kada su vlast na ovoj opštini imali DS i DSS, bila član lokalne vlade i bila je zadužena za prosvetu i brigu o porodici.

Dragoslav Božović tada je rekao da DS nije predložio Vjeru Radović za reizbor u Opštinsko veće Starog Grada jer nije imala potrebnu podršku u svojoj stranci. On je objasnio da to što ona nije ponovo izabrana nema nikakve veze sa njim, da je sve stvar procedure i da niko, pa ni sestra Borisa Tadića, nema protekciju u DS-u.

S druge strane, Vjera Radović tvrdi da Božović ne govori istinu i da „nije problem u tome što sam, navodno, izgubila podršku mesnog odbora DS-a".

- Problem je što sam u velikom sukobu sa njim! I ne samo ja. To se odnosi na još neke ljude koji se ne slažu sa njim. I oni su smenjeni - rekla je Vjera Radović.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics