MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Uspešan start Noleta na travi! U trećem kolu protiv Tipsarevića!

MUZIKA :: SPORT :: TENIS

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Pet 13 Jun 2008 - 21:19

Treći teniser planete, Novak Đoković načinio je uspešan start na travnatim terenima Velike Britanije, čiji će epilog uslediti na trećem Grand Slam turnirom u 2008. godini (Wimbledon), koji startuje 23. juna.

U drugom kolu turnira "The Artois Championships" u Londonu (713.000 evra), drugi nosilac nadigrao je 25-godišnjeg Roka Karanušića iz Hrvatske, 112. igrača sveta maksimalnim rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 7:6 (9:7) u meču koji je trajao jedan čas i 20 minuta.

Tokom čitavog susreta Novak je dominirao u svakom aspektu, pružio tačno onoliko koliko je bilo potrebno za siguran trijumf, što je rezultiralo ranim brejkom u oba seta, koji su bili najava izvesnog ishoda.

Novak je u drugom setu pri rezultatu od 5:4 servirao za pobedu, ali tada je Karanušić uspeo da dođe do prvog brejka, izjednači na 5:5 i produži susret do taj-brejka, u kome je Novak sjajnim poenima spasio tri set lopte i preokrenuo isti u svoju korist.

"Igrao sam duže nego što sam planirao. Pri servisu za meč sam se malo opustio, dok on nije imao šta da izgubi i napravio je brejk", rekao je Novak nakon meča.

"Dva dana nakon Rolan Garosa sam odmarao, tako da sam u ponedeljak počeo sa treninzima na travi. Način na koji sam igrao i osećao se danas vrlo je bitan, jer mi je ovo prvi meč na travi ove godine."

Četvrtak neće biti slobodan dan za srpskog tenisera, jer su tada na programu mečevi trećeg kola.

Jedan od njih je srpski derbi u kome se sastaju Novak Đoković i Janko Tipsarević. Drugi reket Srbije i 39. teniser ATP liste je prolaz u osminu finala obezbedio pobedom nad Čehom Ivom Minarom posle tri odigrana seta.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics