MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ANA: IZGLEDA DA SAM MALO ZARĐALA!

MUZIKA :: SPORT :: TENIS

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Čet 28 Avg 2008 - 7:27

„Jesam van forme, ali pobedila sam Duševinu na iskustvo. Nadam se da ću igrati sve bolje", kaže Ivanovićeva, kojoj je krenulo tek kada joj je navijač sa tribina dobacio „Nisi bezveze prva"

Umalo da se obruka na startu US Opena... Ana Ivanović se namučila protiv Vere Duševine

Ana Ivanović nije za džabe to što jeste, zvanično najbolja teniserka sveta, ali je s vremena na vreme očigledno potrebno da joj neko na to skrene pažnju! Naša igračica se, naime, mučila sa Verom Duševinom u prvom kolu US opena sve dok đavo nije odneo šalu, odnosno dok Ruskinja nije stigla do dve brejk lopte u trećem setu, pri rezultatu 5:4 za Ivanovićevu. A, onda se sa vrha tribina Centralnog terena u Njujorku čuo komentar koji je izgleda promenio tok meča:

„Nisi bezveze prva na listi!", uzviknuo je neko od iznerviranih fanova naše teniserke, što je Ana registrovala i brzo reagovala. Pet od narednih šest poena Ivanovićeva je rešila u svoju korist, pobedila Duševinu i treći put zaredom eliminisala je sa Otvorenog prvenstva Amerike (6:1, 4:6, 6:4).

Na taj način Ana je sprečila bruku većih razmera, ali i sačuvala teniski tron, što joj na US openu, inače, neće biti nimalo lako. Čak četiri teniserke imaju šansu da nakon poslednjeg grend slema u sezoni zauzmu čelnu poziciju na WTA listi (Jelena Janković, Serena Vilijams, Dinara Safina i Elena Dementijeva), ali Ivanovićeva kaže da o tome u ovom trenutku ne želi previše da razmišlja. Prema njenim rečima, bitno je što uopšte učestvuje na turniru, pošto je u poslednjih mesec dana imala velike probleme sa povredom palca desne ruke, tako da i nije imala mnogo prostora za treninge i podizanje forme.

DANAS NA US OPENU

Singl:

Jelena Janković - Sofija Arvidson

Viktor Troicki - Filip Kolšrajber

Dubl:

Zimonjić/Nestor - Žiske/Santoro

- Videlo se da sam malo „zarđala", a pobedila sam zahvaljujući pre svega iskustvu. Jesam van forme, ali sam odmornija od protivnica i nadam se da ću to moći da iskoristim tokom turnira. Srećna sam što sam uopšte u mogućnosti da igram i takmičim se. Ja sam jedna od teniserki koje su u poslednje vreme imale dosta problema sa povredama. Posle Pekinga sam mislila da možda neću moći da učestvujem ovde i stvarno sam se trudila da uradim sve što je bilo moguće da se oporavim. Tek sam prošlog ponedeljka počela da treniram, pa zato sada moram da se vraćam u formu kroz mečeve - rekla je naša teniserka.

Naredni protivnik Ane Ivanović biće francuska teniserka Žuli Koen, koja je u prvom kolu uz dosta sreće izašla na kraj sa Australijankom Kejsi Delakva (7:6, 7:6). Ana i Koenova, koja je u Njujork doputovala kao 57. teniserka sveta, nisu do sada odigrale nijedan zvaničan međusobni duel.

Otvoreno prvenstvo Amerike igra se na tvrdoj podlozi, za ukupan nagradni fond od 20.657.000 dolara.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics