MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

NIŠTA OD UVOZA SNAJKI IZ AZIJE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Sre 3 Sep 2008 - 19:07

Ministar za rad i socijalna pitanja Rasim Ljajić osudio predlog svog državnog sekretara da država uveze 100.000 žena iz Laosa, Burme i Vijetnama kako bi ih poudavala za srpske momke koje žive u selima.

Ne toleriše greške saradnika... Rasim Ljajić se izvinio javnosti zbog predloga Željka Vasiljevića

Srpski momci koji po svojim selima ne mogu da nađu devojke za udaju neće dočekati da im država pomogne interventnim uvozom 100.000 budućih snajki iz Laosa, Burme i Vijetnama, kako je to u Pressu predložio državni sekretar u Ministarstvu za rad i socijalnu politiku Željko Vasiljević. Ovaj svojevrsni „državni seks-trafiking" sprečiće ministar Rasim Ljajić, koji je oštro osudio ideju državnog sekretara u svom ministarstvu.

Ministar Rasim Ljajić izvinio se javnosti zbog ove ideje Željka Vasiljevića.
- Predlog državnog sekretara Vasiljevića nije stav našeg ministarstva, niti je bilo ko uopšte razmatrao takvu mogućnost. Neću tolerisati takvo ponašanje, kojim se vređaju domaća i strana javnost, a Ministarstvu nanosi ogromna šteta. Ja se izvinjavam javnosti u ime čitavog Ministarstva. Ljudi zovu, negoduju, pitaju da li država trguje ljudima. Naneta nam je velika šteta. Nemam reči. Ovo je bruka i sramota - kaže Ljajić.
Na pitanje da li je razgovarao sa Vasiljevićem, ministar odgovara da sa njim nema šta da razgovora, već da će o ovome razgovarati sa Socijalističkom partijom.
- Vasiljević je na funkciju državnog sekretara postavljen na osnovu koalicionog sporazuma sa SPS-PUPS-JS kao njihov kadar, odnosno kao predsednik Pokreta veterana koji je bio na njihovoj listi. Ponavljam, takvo ponašanje neću da dopustim.
S druge strane, Željko Vasiljević kaže za Press da se ne plaši posledica zbog svoje ideje o uvozu 100.000 žena iz Azije i da stoji iza ovog predloga.
- Rekao sam u intervjuu za Press, a i sada ponavljam: to je moj lični stav i stav Pokreta veterana! Takav predlog nikada nisam uputio ni Ministarstvu za rad i socijalnu politiku ni Vladi Srbije. Naravno da nisam ni pomislio da bi trebalo da dovedemo žene iz Azije i da ih stavimo na lager i prodajemo, već da pomognemo srpskim neženjama da zasnuju porodicu, naročito onima na selu, koji ne mogu da se ožene jer su devojke otišle u grad! Siguran sam da neću biti smenjen, niti da ću snositi posledice. A ako do toga i dođe, onda bi to bila sramota! I dalje stojim iza svega što sam rekao - kaže Vasiljević.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: