MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

BIĆE VIŠE PARA ZA TENISERE!

MUZIKA :: SPORT :: TENIS

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Čet 11 Sep 2008 - 23:32

Ana Ivanović: Nisam baš oduševljena što novi WTA kalendar predviđa veći broj turnira, ali se radujem što će bar nagradni fondovi na njima biti uvećani.

Ana Ivanović, treća teniserka sveta, nije baš u potpunosti zadovoljna promenama u „Soni Erikson WTA turu" koje će od 2009. godine stupiti na snagu. Na zvaničnom internet sajtu srpske teniserke piše da Ana „ima pomešana osećanja" kada je u pitanju novi kalendar takmičenja u ženskom tenisu, ali da nova pravila imaju i svojih dobrih strana.

Ivanovićeva je izrazila zadovoljstvo zbog povećanja nagradnog fonda na turnirima, kao i zbog produžene pauze između dve sezone, ali je i veoma zabrinuta zbog previše zgusnutog rasporeda, koji bi mogao da zadaje velike probleme najboljim svetskim teniserkama.

- Za svakog ko ima bilo kakve veze sa ženskim tenisom veoma je uzbudljivo što će biti više turnira na kojima će vrhunske teniserke češće igrati međusobno. To je za mene velika motivacija. Isto tako, veoma sam zahvalna na uvećanom nagradnom fondu i mislim da to samo pokazuje koliko dobro stoji ženski tenis danas. Definitivno se radujem i zbog igranja na novim stadionima. Međutim, ono čime nikako nisam oduševljena jesu nedelje u koje su „smešteni" pojedini turniri. Primera radi, u maju ću možda morati da igram dva turnira zaredom, ukoliko se budem prijavila na turnir u Štutgartu. Ukoliko propustim Štutgart, moraću da igram Australijan open, zatim Fed kup, pa onda i Pariz, što će biti jako teško - objasnila je Ana.

Ona je izrazila nezadovoljstvo i zbog najava da će teniserke ubuduće biti kažnjavane ukoliko budu otkazivale učešće na turnirima, bez obzira na to da li to čine zbog povrede ili zbog nekog drugog razloga.

- To nema nikakvog smisla. Ne bi trebalo da budete suspendovani ukoliko ste povređeni! Ipak, vidim da trenutno ima dosta problema sa odustajanjem nekih teniserki, pa verovatno moraju da se zaštite i od toga - kaže treća teniserka sveta.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics