MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

KOLIKO VREDI TOMINA KUĆA?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Čet 30 Okt 2008 - 15:25

SRS optužio Nikolića da u selu Bajčetina ima kuću od 600.000 evra, lider SNS kaže da kuća ne vredi ništa i da su i radikali bili u mobama.

Kupatilo od 35 kvadrata... Tomislav Nikolić kaže da bi kuća vredela pet miliona evra da je na Dedinju.

Poslanici SRS-a pokazali su juče u Skupštini fotografije na kojima se vidi velelepna kuća Tomislava Nikolića, za koju tvrde da vredi 600.000 evra! Radikalka Gordana Pop-Lazić rekla je da je SRS pre dva dana dobio fotografije te kuće u selu Bajčetina, čija je izgradnja počela pre šest godina, i koju su navodno finansirali tajkuni. Tomislav Nikolić je priznao da je kuća njegova, ali i dodao da „ne vredi ništa", jer se nalazi u selu.

Nikolić: SNS neće u vladajuću koaliciju

Tomislav Nikolić juče je rekao da je isključeno da poslanici njegovog kluba „Napred, Srbijo" mogu da uđu u vladajuću koaliciju.

- Nemoguće je da poslanici „Napred, Srbijo" pomognu da se stvori nova koalicija. Mi možemo da pomognemo samo da dođe do novih izbora, i to jedva čekam - kazao je Nikolić, i dodao da je otvoren za razgovore o koaliciji sa liderom DSS-a Vojislavom Koštunicom.

- Međutim, Koštunica je stvorio sebi koaliciju i ne želi da otvara razgovore. On je ubeđen da može da pobedi sam, pa smo ostali bez koalicije - rekao je Nikolić.

Pokazujući fotografiju Nikolićeve kuće, Gordana Pop-Lazić se zapitala kako je moguće da neko „ko kaže da živi samo od poslaničke plate" može sebi da omogući takav luksuz.

Tajkunska korist

- Oni koji su radili na kući i bili njeni gosti kažu da vredi oko 600.000 evra. Nikolić je sam govorio o svojim vezama sa tajkunima i jasno je da oni i te kako imaju udela u izgradnji te kuće. Kuća ima 500-600 kvadrata sa kupatilom od 35 kvadrata u velelepnim italijanskim pločicama. Postavlja se pitanje zašto su tajkuni poklanjali građevinski materijal ili davali novac za izgradnju jedne ovakve hacijende? Očigledno zbog nekih svojih interesa koji su sada svima jasni. Zašto je došlo do pokušaja cepanja i preotimanja SRS-a? Upravo zbog toga da bi tajkuni imali nekakve koristi - rekla je Pop-Lazić.

Ona je dodala da je Nikolić obmanuo ne samo SRS, nego i celokupnu srpsku javnost, predstavljajući se kao domaćin, fin i skroman čovek.

- Pokazalo se da ima vozni park od pet-šest automobila, ovakvu kuću pored onakva dva stana na najboljoj lokaciji u Beogradu, a priča se da je u izgradnji još jedan... I nije on jedini u toj grupi koji raspolaže ovakvim bogatstvom. Mislim da će vreme pokazati i videćete sa čime i ostali raspolažu - kaže Pop-Lazić.

Sam Tomislav Nikolić rekao je da su i neke od njegovih dojučerašnjih partijskih kolega učestvovale u mobama.

Šumadijski stil

- Ja tu kuću gradim poslednjih šest godina na porodičnom imanju i za nju svi znaju. I neki radikali su učestvovali u mobama. Besmislene su tvrdnje da kuća vredi 600.000 evra, ona ne vredi ništa jer je na selu - rekao je Nikolić, i u sarkastičnom tonu dodao da je „verovatno uzeo novce od američke ambasade da za mesec dana uradi kuću".

- Mislim da je prošlo vreme kada smo mogli da se hvalimo da niko nema ništa. Ja posle 40 godina rada, pripremajući se za penziju, unazad sedam godina radim svaki vikend. Ova fotografija je slikana nedavno, jer vidim jedan najlon na livadi koji još nismo sklonili. Slikano je pre otprilike desetak dana, a za nedelju dana bi moglo da bude i gotovo - naveo je Nikolić. Lider naprednjaka kazao je da mu je drago ako su novinari prepoznali „šumadijski stil".

- Ja sam šumadijski stil vratio u svoje rodno selo. Kuća je u selu i ne vredi ništa, vredi samo meni, ne može da se proda, ali da je na Dedinju, vredela bi jedno pet miliona - rekao je Nikolić.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics