MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ANA JAKA KAO STENA!

MUZIKA :: SPORT :: TENIS

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

ANA JAKA KAO STENA!

Počalji od Admin taj Ned 21 Dec 2008 - 22:54

ANA JAKA KAO STENA!

Peta teniserka sveta u Australiji počela pripreme za novu sezonu, a prema prvim fotografijama iz Kvinslenda, već je nabacila trbušnjake.

Ana Ivanović, drugi reket Srbije, a peti sveta, nakon dvodnevne posete rodnom Beogradu otputovala je u Australiju, gde od utorka trenira sa svojim stručnim štabom. Umesto Melburna i Sidneja, gde se prethodnih sezona pripremala za Australijan open, Ivanovićeva je ovaj put odabrala Kvinslend, u kom će boraviti sledeće dve nedelje.

Srpski teniseri širom sveta

Srpski teniseri su se zbog priprema za predstojeću sezonu rasuli širom sveta. Ana Ivanović je u Australiji, Jelena Janković se posle Meksika preselila na Floridu, Novak Đoković će dve nedelje provesti u austrijskim Alpima, gde mu je jedno vreme društvo pravio Janko Tipsarević, koji se potom otisnuo put Barselone. Viktor Troicki se 24. decembra vraća u Beograd iz Nemačke, gde podiže formu.

- I dalje patim zbog vremenske razlike, ali sam zato uspela veoma rano da se probudim i da ujutru odem na plažu. Prema onome što sam do sada videla, Kvinslend je zaista predivan. Veoma mi je drago što sam stigla u jednu od svojih omiljenih zemalja, Australiju - rekla je 21-godišnja teniserka.

Po slikama koje su stigle sa najmanjeg kontinenta na svetu, jasno je da se naša Ana nalazi u fantastičnoj formi i da romantično opuštanje u Španiji uz Fernanda Verdaska nije naškodilo njenoj liniji. Početne pripreme u njegovom društvu na Majorci su, po svemu sudeći, bile ozbiljne i priče koje su plasirane na internet forumima, da će zbog Verdaska zapostaviti svoj posao - tenis, bile su pogrešne. Ivanovićeva zaista fizički besprekorno izgleda, a naročito se ističu kao rukom izvajani trbušnjaci.

Inače, izabranik njenog srca još nije doputovao u Kvinslend, tako da Ana vreme provodi uglavnom u društvu kondicionog trenera Skota Birnsa, sa kojim trči po Nacionalnom parku „Nusa". Ona i njen stručni štab su iznajmili kuću nekadašnje teniserke Barbare Šet, koja će za to vreme boraviti u rodnoj Austriji.

Ana i Fernando će pre Australijan opena učestvovati na turniru u Brizbejnu, koji je na programu od 4. do 11. januara, gde će i započeti novu sezonu. Organizatori ovog turnira su oduševljeni što će jedna od najglamuroznijih sportistkinja igrati pred njihovom publikom, na njihovim terenima.

- Oh, Ana je potpis koji smo najviše želeli! Ne samo da je među najuzbudljivijim igračicama na svetu, nego je i marketinški najisplativija. A tako je prirodna... Kada smo se dogovarali, bila je tako iskrena i naivna, raspitujući se o stadionu i kapacitetima. Iako nije Australijanka, ona je definitivno ime sposobno da privuče najviše ovdašnjih navijača - zadovoljno trlja ruke direktor turnira Stiv Ajls.

Glamur koji prati visoku brinetu iz Beograda osvojio je Australiju i juče je dovoljno bilo pogledati naslove tamošnjih internet strana svih iole važnijih novina, koje su listom objavile fotografije i vest, neke čak i poduži tekst o njenim pripremama u Kvinslendu.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics