MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

TOMA POČUPAO RADIKALA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

TOMA POČUPAO RADIKALA

Počalji od Admin taj Pon 29 Dec 2008 - 0:06

TOMA POČUPAO RADIKALA

Predsednik poslaničkog kluba „Napred, Srbijo" Tomislav Nikolić zamalo se juče u Skupštini potukao sa poslanikom SRS-a Srboljubom Živanovićem, ali se sve završilo čupanjem za kosu.

Sve je počelo kada je Nikolić optužio radikale da su se dogovorili sa vladajućom većinom da odustanu od rasprave o amandmanima i dozvole da se danas glasa o budžetu. Dok se Nikolić vraćao sa govornice prema poslaničkoj klupi, Živanović ga je više puta opsovao, nazivajući pogrdno i članove njegove porodice, nakon čega ga je lider naprednjaka počupao za kosu.

- Živanović mi je psovao ženu - kazao je Nikolić, ali nije želeo da govori o detaljima. On se posle pauze izvinio poslanicima i građanima zbog povrede dostojanstva parlamenta, ali je naglasio da bi ponovo reagovao isto.

- Tražim od poslanika SRS-a da se, ako već imaju nešto protiv mene, obračunavaju sa mnom, a ne sa članovima moje porodice - rekao je Nikolić.

Poslanica SNS-a Jorgovanka Tabaković optužila je Živanovića da je sklon provokacijama i uvredama:

- On to svakodnevno radi i meni i ostalim poslanicima SNS-a, tako da ne iznenađuje što je isprovocirao i Nikolića.

S druge strane, potpredsednik radikala Dragan Todorović kaže da je Nikolić provocirao Živanovića optužbama na račun SRS-a, a da je zatim i fizički nasrnuo na njega.

- To samo govori o Nikoliću, ali je za sve odgovorna i Demokratska stranka, jer ona plasira informacije koja ljude dovodi u stanje smanjene uračunljivosti - kaže Todorović.

Živanović se nije odazivao na brojne pozive Pressa, a nezvanično smo saznali da su mu radikali sugerisali da ne daje izjave i kloni se novinara. Inače, poslanik Živanović odranije je poznat po incidentom ponašanju. On je u septembru pokušao fizički da se razračuna sa naprednjakom Predragom Mijatovićem, a u više navrata je sa skupštinske govornice vređao ubijenog premijera Đinđića.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics