MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Mart 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

POSTAO TATA U 13. GODINI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

POSTAO TATA U 13. GODINI

Počalji od Admin taj Pon 16 Feb 2009 - 22:04

POSTAO TATA U 13. GODINI

Britanac Alfi Paten u 13. godini dobio ćerku sa svojom 15-godišnjom devojkom Šantel Stidman.

Mala porodica... Alfi (13) i Šantel (15) sa ćerkom Mejsi Roksan

Dečak Alfi Paten (13) postao je jedan od najmlađih očeva u Velikoj Britaniji, nakon što je njegova devojka Šantel Stidman (15) pre četiri dana rodila devojčicu Mejsi Roksan. Mlađi od njega je samo Šon Stjuart, koji je 1998. postao tata u 12. godini.

Prema pisanju britanskog tabloida „San", Alfi i Šantel su samo jednom imali seksualni odnos bez zaštite, prilikom kojeg je devojčica ostala trudna. Njih dvoje su saznali da će dobiti bebu tek u 12. nedelji trudnoće.

Nema ni džeparac

Alfi, koji izgleda kao da ima osam godina, pomislio je da je lepo da dobije dete.

- Nismo ni pomišljali na abortus. Isto tako nisam razmišljao ni o tome kako ćemo da izdržavamo bebu. Džeparac u stvari ne dobijam redovno, već mi otac ponekad da 10 funti - izjavio je Alfi za „San".

On je priznao da se uplašio kad je saznao za trudnoću.

- Znao sam da će se mama naljutiti na mene. Hteli smo bebu, ali nismo znali kako će drugi ljudi da reaguju na to. Nisam znao ni kakav je to osećaj biti tata - ispričao je dečak.

Tata voli da se igra

Alfijev otac Denis opisao je svog sina kao tipičnog 13-godišnjaka.

- On voli kompjuterske igrice, boks i navija za Mančester junajted. Isto što i svi njegovi vršnjaci - rekao je Denis.

On je dodao da Alfi često prespava kod svoje devojke Šantel, sa kojom beba živi, i da tamo ima čak i školsku uniformu kako bi mogao redovno da ide na nastavu.

Njegova devojka Šantel je za „San" rekla da je saznala da je trudna nakon što je otišla kod lekara sa bolovima u stomaku.

- Otišla sam kod doktora zajedno sa Alfijem. On nas je pitao da li smo imali seksualne odnose i mi smo priznali da jesmo. Uradili su mi testove na trudnoću i ispostavilo se da sam trudna. Počela sam da plačem jer nisam znala šta da radim. Lekar je rekao da bi trebalo da kažem mami, ali sam bila previše uplašena. Nismo mislili da nam je potrebna pomoć roditelja. O tome, zapravo, ne razmišljate kad ste trudni. Jedino vam pada na pamet da će vas roditelji ubiti kad saznaju - ispričala je Šantel.

Ona i Alfi su čuvali tajnu još šest nedelja, sve dok Šantelina majka Peni (38) nije slučajno otkrila da joj je ćerka trudna.

Krila trudnoću

- Kupila mi je majicu, koju sam morala da probam. Ona je bila kratka i kad sam je obukla, mama je videla moj stomak. Rekla sam joj da znam da smo napravili grešku, ali da sada to ne može da se ispravi. Obećala sam da ćemo Alfi i ja biti divni roditelji - rekla je Šantel.

Šantelina majka Peni podržala je ćerku da rodi bebu, ali bi volela da je sve ispalo malo drugačije.

- Imam petoro dece, tako da je to velika odgovornost i finansijski izdatak. Ipak, porodica smo, pa ćemo sve zajedno prebroditi. Šantel je moja ćerka i pomoći ću joj u svemu - rekla je za „San" Peni.

Brine o detetu... U pauzi između škole i igre, Alfi provodi vreme sa svojom ćerkom

Alfijev otac Denis (45) smatra da njegov sin još nije svestan odgovornosti koju treba da preuze, ali želi svima da pokaže da je on posvećen i dobar otac maloj Mejsi.

- Mogao je da slegne ramenima kad je saznao za trudnoću i da sedi kod kuće uz plejstejšn. Međutim, on je svakodnevno odlazio u bolnicu na preglede sa Šantel - rekao je Denis.

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371