MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Februar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

IMALA SEKS SA OSAM DEČAKA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Uto 17 Feb 2009 - 18:49

Šantel Stidman (15), koja je navodno sa Alfijem Patenom (13) nedavno dobila devojčicu, spavala je sa osam dečaka u vreme kad je zatrudnela.

Ponosni tata... Alfi (13) voli svoju devojku Šantel (15) i brine o maloj Mejsi Roksan, ne osvrćući se na ono šta drugi pričaju

Britanac Alfi Paten (13), proglašen za jednog od najmlađih očeva u Velikoj Britaniji jer je pre nekoliko dana sa svojom devojkom Šantel Stidman (15) dobio ćerku Mejsi Roksan, možda ipak neće poneti tu „laskavu" titulu. Prema pisanju stranih medija, petnaestogodišnja porodilja imala je seksualne odnose sa osam dečaka u istom periodu, tako da će DNK testovi otkriti koje pravi otac deteta.

Prema navodima lista „San", Britanac Ričard Gudsel (16) tvrdi da je on pravi otac tek rođene Mejsi Roksan. Mladić iz Itborna zahteva DNK analizu kako bi potkrepio svoju tvrdnju. On je za britanski tabloid izjavio da je često imao seksualne odnose s bebinom majkom Šantel i to u periodu od tri meseca, baš u vreme kada je ona zatrudnela.

DNK rešava očinstvo

- Znam da bi mogao da budem otac tog deteta. Svi već misle da jesam. Svi prijatelji kažu da Mejsi Roksan ima moje oči, pa čak i moja mama - uveren je mladi Ričard, koji smatra da će jedino DNK analizom raščistiti nesporazum.
Ko je otac devojčice?

Šantel Stidman nije ni potvrdila ni porekla da je imala seksualne odnose sa Ričardom Gudselom, ali je negirala da je spavala s Tajlerom Barkerom. S druge strane, Šantelini roditelji tvrde da je ona nevinost izgubila s Alfijem.
Inače, mali Alfi tvrdi da su on i njegova devojka bebu dobili nakon samo jedne noći seksa bez zaštite, a Šantel kaže da je pila kontraceptivne pilule, ali da je jednu slučajno preskočila.

Mladić je, kako kaže, često spavao kod Šantel, a dve nedelje nakon što su počeli da se zabavljaju imali su seksualni odnos.

- Njena mama je bila u prizemlju. Nismo koristili nikakvu zaštitu. Nije mi to bio prvi put, a nakon što smo raskinuli, čuo sam da je ona bila s mnogim dečacima. Iskreno, svaki od mojih prijatelja mogao bi da bude otac - navodi Ričard, i dodaje da ga je čak Šantelina mama pitala da li je on otac.

Ričard kaže i da mu je Šantel rekla da može da učestvuje u bebinom životu ako želi.

- Htela je da budem otac. Međutim, idem u školu svako jutro, a nisam hteo da ustajem noću da bi nahranio dete - iskren je dečak, koji kaže da sada želi da se suoči s istinom.

Ričardova majka Barbi-Džejn (35) podržava priču svog sina.

S druge strane, listu „Njuz of d vorld" javio se i Tajler Barker (14), koji se pribojava da bi mogao da bude otac male Mejsi Roksan. Kako taj list piše, mlada majka navodno je imala seksualne odnose sa čak osam dečaka u vreme kada je ostala trudna.
- Spavao sam sa Šantel pre devet meseci i stvarno se brinem da sam otac bebe - kaže Tajler, koji je nije oduševljen mogućim očinstvom.

Tajler kaže da mu je seks sa Šantel bio najveća greška.

Alfi: Svi lažu!

- Zapravo mi se nikada nije sviđala. Zvala me je da izađemo nekoliko puta, ali sam mislio da je ružna. Znam još petoricu dečaka koji su u to vreme spavali s njom i sad se svi pitaju da li su oni očevi - navodi Tajler, i dodaje da je samo jednom spavao sa Šantel, u maju prošle godine.

Njegov otac Kris Ajrlend (44) kaže da mu je dečak sve priznao.

Mali Alfi je, međutim, uveren da je on otac deteta i pristaje na DNK test.

- Ti drugi, glupi dečaci lažu i pričaju loše stvari, da su spavali sa Šantel. Jedini sam dečko kojeg je imala i zajedno smo dve godine, tako da moram da budem otac - kaže Alfi, i dodaje da je pitao svoju devojku da li je on otac na početku trudnoće i da mu je ona odgovorila potvrdno.

Mališan kaže da veruje Šantel.

- Nisam znao šta je DNK test. Mama mi je objasnila da će mi uzeti bris iz usta, prema kojem će znati ko je tata. Svi će zaćutati posle tog testa - navodi Alfi, tvrdeći da mu nije bitno šta drugi govore.

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371