MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ILIĆ UDAREN U GLAVU!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

ILIĆ UDAREN U GLAVU!

Počalji od Admin taj Pet 27 Feb 2009 - 18:19

ILIĆ UDAREN U GLAVU!

Lider Nove Srbije Velimir Ilić kaže za Press da sumnja da ga je pre dve nedelje u stanu u Beogradu neko napao i lupio po glavi, posle čega je pao i završio u bolnici.

Hvala dobro sam, valjda... Velimir Ilić sa stranačkim funckionerima

Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić juče se na stranačkoj slavi prvi put pojavio u javnosti otkako je 13. februara završio u bolnici pošto mu je iznenada pozlilo. Ilić kaže za Press da sumnja da ga je tada u njegovom stanu neko napao i udarcem u glavu onesvestio!

Jocić i Šarančić se ne plaše optužbi

Na slavi NS bio je i Branko Jocić, bivši direktor „Puteva Srbije", koji je optužen za nenamensko trošenje više od 200 miliona evra iz budžeta. On nije hteo da komentariše optužnicu.

- Nemam komentar na sve te vaše priče, imam svoje advokate i sve ide preko njih, sve će se videti na sudu... - opušteno je rekao Jocić.

I Milanko Šarančić, bivši direktor „Železnica Srbije", koga hrvatski mediji optužuju za pokušaj krađe tri miliona evra, nije se dao zbuniti:

- Nema tu ništa! Sve su to izmišljotine - rekao je Šarančić pijući viski.

S druge strane, Velimir Ilić je komentarišući korupcionaške afere u kojima su optuženi funkcioneri NS rekao:

- Ako postoji nešto što nije bilo po zakonu ili neko ko je kršio zakon, nećemo ga štititi. Nova Srbija je uvek bila za to da se sve raščisti do kraja!

Velimir Ilić napominje da se ne seća svih detalja, ali kaže da sve ukazuje da ga je neko zaista napao!

Prekid filma!

On se priseća kako je pre dve nedelje završio u bolnici i kaže da je pre nego što se onesvestio osetio udarac u glavu:

- Tog 13. februara došao sam iz Skupštine do stana da se presvučem. Imao sam neko ranije zakazano TV snimanje i morao sam, pošto sam upao u baru, da presvučem odelo. Toliko sam žurio da nisam ni ugasio motor automobila. Čak su mi i ključevi ostali u vozilu. Upao sam u zgradu, otključao stan i hteo sam na brzinu da popijem malo vode. Flaša je bila na jednom nižem stolu, sagnuo sam se da je uzmem i tog trenutka sam osetio nešto kao jak udarac u glavu, negde pozadi... To je sve čega se sećam... Onda su se tu našle neke komšije koje su pozvale lekare i ja sam prebačen u Urgentni centar - priča Ilić. Na pitanje da li zna ko ga je udario lider NS kaže:

- Ne znam šta da vam kažem... Kada sam ušao u stan, nikoga nisam video. Ne mogu da tvrdim da me je neko udario, jer sve se desilo iznenada. Stvarno je izgledalo kao udarac! Imam tu „prekid filma", ne sećam se detalja... Lekari kažu i da je raspored hematoma na mojoj glavi čudan. Imao sam hematome i na čelu i pozadi, a da sam pao samo zbog nesvestice, verovatno bih samo na jednoj strani imao hematome... Ne znam, to je sve što zasad mogu da kažem - priča predsednik Nove Srbije Velimir Ilić, koji kaže da je sve ovo ispričao i policiji.

Koštunica: Na slavi nećemo o politici

Lider DSS-a Vojislav Koštunica nije želeo da prokomentariše uvrede Velimira Ilića na račun Rasima Ljajića, kao i raspad narodnjačke koalicije u Kraljevu, gde je njegov DSS napustio NS i ušao u koaliciju sa DS-om.

- Slava je i nije u redu da pričamo danas o politici. Jedino što mogu da kažem jeste da koalicija sa NS nije rasturena - izjavio je Koštunica.

Međutim, ministar policije Ivica Dačić kaže da prvi put čuje za Ilićeve sumnje da je napadnut.

- Gospodina Velimira Ilića pozvao sam 13. februara uveče, kada je primljen u Urgentni centar. Pitao sam ga kako je, šta se desilo i da li mu treba neka pomoć. Kratko smo razgovarali i tada uopšte nije bilo reči o eventualnom napadu i potrebi da policija izađe na lice mesta, u stan u kojem se Ilić povredio... Dakle, nije bilo nikakve istrage, jer nije bilo nikakvih saznanja... - kaže Dačić za Press.

Lične stvari

Ilićeve sumnje da je napadnut juče niko iz NS nije hteo zvanično da komentariše.

- Ne bih o tome! U pitanju su lične stvari i o tome treba da govori predsednik Ilić. Meni i ostalima iz NS je najvažnije da on nije imao moždani udar kako su pisali neki mediji... - kaže za Press potpredsednik NS Dragan Jovanović.

Inače, Velimir Ilić je juče proslavio slavu Svetog Simeona Mirotočivog, u društvu stranačkih funkcionera i koalicionih partnera Vojislava Koštunice i Maje Gojković.

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371