MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Oktobar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

SILOVAO ĆERKU 25 GODINA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

SILOVAO ĆERKU 25 GODINA

Počalji od Admin taj Pon 30 Mar 2009 - 13:02

SILOVAO ĆERKU 25 GODINA

Mihael Mongeli iz Torina uhapšen je zbog sumnje da je godinama silovao ćerku Lauru. Policija je uhapsila i njegovog sina Đuzepea jer mu je pomagao u zločinu, ali i zlostavljao svoje ćerke.

Italijanski Fricl... Mihael Mongeli poriče da je svoju ćerku Lauru silovao od njene devete godine i da mu je u tome pomagao jedan od sedmorice sinova

Italijanska policija uhapsila je Mihaela Mongelija iz Torina zbog sumnje da je 25 godina silovao svoju 34-godišnju ćerku Lauru, kao i da mu je u tome pomagao njegov sin Đuzepe, koji je, između ostalog, zlostavljao i svoje ćerke koje imaju šest, 12, 17 i 21 godinu.

Mongeli je uhapšen nakon dugotrajne policijske akcije, tokom koje su ga i prisluškivali i tako čuli kako napada svoju ćerku.

- Bilo je strašno. Građani Torina šokirani su što im se proteklih 25 godina tako stravično zlostavljanje događalo pred nosom, posebno jer je Laura već pokušala da upozori javnost da je otac siluje. Ona je 1994. godine pobegla iz sobe u kojoj su je držali, ali psihijatri su zaključili da je ona vrlo labilna i nestabilna osoba, pa je Mongeli sve uverio kako njegova ćerka izmišlja - šokirano je opisivao novinarima jedan od istražitelja koji rade na slučaju italijanskog Fricla.

Laura je policiji ispričala da je sve počelo kada je ona imala devet godina.

- Tada je počeo da me dira po intimnim delovima tela i ljubi u usta. Kad sam imala 16 godina, prvi put me je prisilio na seksualni odnos. Spavali smo u istoj sobi jer je želeo stalno da me drži pored svog kreveta - rekla je Laura.

Takođe, u javnost je pušten jedan od snimaka prisluškivanja na kom se jasno čuje kako Laura viče: „Tata, skidaj ruke s mene, prestani gade!"

Policija takođe istražuje mogućnost da je Mongeli zlostavljao i ćerku svog brata tokom šezdesetih godina prošlog veka.

- Žrtve su podvrgnute seksualnom i psihološkom zlostavljanju. Bavio sam se mnogim slučajevima incesta, ali ovo je daleko najgori koji sam ikad video - rekao je tužilac Pijetro Forno, i dodao da ne krivi psihijatre koji su 1994. oslobodili Mongelija, ali ipak veruje da se još onda moglo i moralo uraditi više.

Dvojica Mongelija su nakon privođenja pokušali da poreknu monstruozni zločin i odbace optužbe koje je Laura iznela protiv njih. Mihael i Đuzepe su zatražili da se nad njihovom ćerkom, odnosno sestrom, obavi psihijatrijsko veštačenje, a podršku im daju i ostali članovi porodice, koji smatraju da su Laurine optužbe lažne.

- Ljubim zemlju po kojoj moj otac hoda - rekla je Laurina mlađa sestra, koja veruje da njihov otac Lauru nikad nije zlostavljao, a istu stvar je novinarima kazala i devojčina majka.

- Moj muž je u zatvoru zbog nečeg što nije učinio. Sve su to laži. Držao ju je zatvorenu u kući jer se bojao da bi nešto moglo da joj se dogodi - rekla je Katerina Mongeli.

Ali, kako pišu italijanski mediji, Mihael je uveo „porodično pravilo" koje mu daje pravo da seksualno iskorišćava najstariju ćerku, a tu je praksu navodno preuzeo i njegov sin.

Advokat italijanskog Fricla Antonio Đenoveze rekao je da njegov klijent nema racionalno objašnjenje za optužbe koje Laura iznosi protiv njega, ali u potpunosti ih odbacuje.

- On je bolestan, dijabetičar je, i nakon što je uhapšen morali su da ga vode u bolnicu. Zahtevaću da ga odmah puste iz pritvora - rekao je Đenoveze, a vrlo sličnu izjavu dao je i Đuzepeov advokat Antonio Fonti, koji kaže da policijski snimci ne dokazuju da je u porodici bilo seksualnog zlostavljanja.

Otkriven zahvaljujući svešteniku... Arsebio Alvarez

NAPRAVIO ĆERKI OSMORO DECE

Kolumbijska policija uhapsila je Arsebija Alvareza (55) pod optužbom da je seksualno zlostavljao ćerku od detinjstva i s njom imao osmoro dece.

Agenti iz kancelarije kolumbijskog tužioca odveli su Alvaresa s lisicama na rukama, pošto je njegova ćerka prijavila policiji da ju je otac zlostavljao otkako je bila devojčica. Alba Nidija Alvares (35) iz grada Marikite izjavila je da ju je jedan evangelistički sveštenik ubedio da zlostavljanje prijavi. Majka Alba Nidije umrla je kada je devojčica imala pet godina, ostavivši je ocu da brine o njoj, koga je lokalna štampa nazvala „monstrum iz Marikite". Država je preuzela brigu o osmoro dece, starosti između jedne i 19 godina. Nadležni za zaštitu prava deteta zatražili su da Alvarez, ukoliko sud utvrdi krivicu, bude osuđen na doživotnu kaznu zatvora, ukazujući da u Kolumbiji postoje na hiljade slučajeva zlostavljanja dece koji nisu procesuirani.

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 30
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371