MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

OBJAVILA RAT SILIKONIMA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

OBJAVILA RAT SILIKONIMA

Počalji od Admin taj Pon 6 Apr 2009 - 20:56

OBJAVILA RAT SILIKONIMA

Isidora Bjelica, koja će u okviru Jakobs fešn selekšna prikazati svoju drugu reviju, otkriva da ima recept za izlazak iz svetske krize, ali i protivotrov za silikonske lepotice koje se prodaju za novac.

Na dan svoje druge modne revije i izlaska prvog broja njenog magazina „Isidorine ženske strane", Isidora Bjelica kaže da ima recept za izlazak iz svetske krize. Ova multitalentovana umetnica kaže i da ima protivotrov za silikonske lutke koje se prodaju, i najavljuje novi roman kojim će na jesen, kako kaže, šokirati Srbiju.

Moj brak je kreativan i bez laži

Mnogi vam zameraju što navodno svoj brak predstavljate u najlepšem svetlu, dok se u kući u poslednje vreme svađate sa suprugom Nebojšom?

- U braku je svetlo uvek različito. Nekad se svađamo, nekad uživamo, ali šta god da radimo, dobro se zabavljamo i ništa ne krijemo. Jako smo glasni i kad se volimo i kad se svađamo. Ne postoji idealan brak, već postoje dosadni i zabavni brakovi, ali naš brak je kreativan brak bez laži. Naš brak je zapravo naš umetnički performans i zato traje i zato nam je ludo zabavno i trajaće isključivo dok i meni i Nebojši bude zabavno. Kad prestane uživanje, prestaje i brak. Kad brak nije umetničko delo, on postaje malograđanski kič.

Isidora će se drugi put predstaviti na Fešn selekšnu kroz svojevrstan modni performans, a osim unikatnih šešira, predstaviće i nesvakidašnje odevne kombinacije iz svog ormana.

- „Brejn end bjuti „ je prateća revija za moj magazin. Mislila sam da je lepa ideja da se ono što smo radili u magazinu predstavi kroz performans u kome „šetaju" Virdžinija Vulf, Marlen Ditrih, Žorž Sand, Isidora Dankan, Greta Garbo, Evita Peron i još nekolicina ženskih ikona koje u sebi obuhvataju ideju pameti i lepote. Moj časopis je poziv da se suprotstavimo dominaciji ideje da su uspešne samo one žene koje su se profitabilno udale, a niti su se obrazovale, niti imaju ideju da išta rade. Moje saradnice su direktorke firmi, lekari, profesori, žene od inicijative i duha koje ostvaruju svoje snove. Inače, na jesen pripremam veliki modni spektakl i fešn roman „Moj deda Luj Viton", koji će biti šok za javnost.

Pokrećete časopis usred svetske krize, a uz to se obraćate maloj društvenoj grupi - emancipovanim ženama. Da li je to isplativo?

- Da, usred krize ja pokrećem najskuplji, najekskluzivniji, intelektualni magazin za žene, a ne sumnjam u uspeh. Ovo je elitni magazin jer smatram da nas jedino elita, i to ženska, može izvaditi iz krize. Mislim da treba uvesti neki balans, previše je polupismenih, poluobrazovanih, tupavih sponzoruša koje se predstavljaju kao idoli nacije. Moje glavne junakinje su žene koje misle svojom glavom i realizuju svoje profesionalne i emotivne snove, a ne isprazne silikonske lutke koje se prodaju za novac.

Kako se opredeljujete koji ćete šešir staviti na glavu u datom momentu?

- Važno je da složite svoj duh i raspoloženje tog dana sa svojom garderobom. Postoji dan koji je idealan za Filipa Trejsija i postoji dan koji je idealan za svaki odevni predmet. Treba složiti sunce, svoje raspoloženje, brend i boje. Žena koja ne slaže svoje misli i raspoloženje sa svojom odećom je uvek neadekvatno obučena.

Da li ste nekada sa šeširom na glavi vodili ljubav?

- Da, postoji šešir u kome se vodi ljubav, to sam kupila na Havajima, ludačka stvar, mekan i mali šešir koji povećava strast. Stvarno deluje, Vaikiki izum...

Koji je najluđi komentar koji ste čuli na svoj računu, a vezan je za vašu pasiju?

- Eno je ona teta sa šeširom bez šešira!

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371