MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

JELENA DOKIĆ: OTAC ME JE ZLOSTAVLJAO!

MUZIKA :: SPORT :: TENIS

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji od Admin taj Uto 5 Maj 2009 - 1:43

Jelena Dokić: Prošla sam pravi pakao sa ocem Damirom, radio mi je strašne stvari, redovno me je zlostavljao! Niko ne zna šta sam preživela, verujem da se nijednoj teniserki tako nešto nije dogodilo.

Rešila da progovori... Jelena Dokić otkrila je bolne stvari iz svog privatnog života

Nekada četvrta teniserka sveta Jelena Dokić otkrila je da ju je otac Damir zlostavljao na početku karijere! Srpkinja koja igra za Australiju, u intervjuu sidnejskom „Heraldu", rekla je da je u porodici doživela strašne stvari koje „nikada nijedna teniserka nije doživela".

Damir nije kod kuće

Naša redakcija je, zbog novih optužbi Jelene Dokić, pokušala da stupi u kontakt sa njenim ocem Damirom. Ipak, na njegov broj telefona javio se prijatan ženski glas koji nam je rekao da on ne zna ništa o tome i da neće biti kod kuće sledećih dana. Na pitanje da li možemo, eventualno, da dobijemo neki komentar, isti glas je odgovorio da neće biti izjava, ponovivši da Damir Dokić nije kod kuće i da ne zna kada će se vratiti.

Inače, sa Damirom Dokićem su kontaktirali i australijski novinari, ali im je on, prema njihovim tvrdnjama, spustio slušalicu.

Jelena je objasnila da je od oca trpela „fizičko zlostavljanje" i da „niko ne zna kroz šta je sve prošla". Ona je dodala da je zbog svega što joj je otac uradio prošla kroz pravi pakao, ali da je spas pronašla tek kada je 2002. godine spakovala kofere i pobegla iz porodične kuće u Vrdniku podno Fruške Gore.

- Otac me je redovno zlostavljao. Sa velikom dozom sigurnosti mogu reći da sam daleko gore prošla nego bilo koja teniserka na turu. A, kada prođete kroz tako nešto, igranje tenisa je prilično jednostavno. Sada čak i kada izgubim, čak i kada ne igram dobro, biću razočarana, ali nije kraj sveta! Kada danas pobedim, osećam mnogo više zadovoljstva - jasna je bivša polufinalistkinja Vimbldona.

Dokićeva je tako potvrdila glasine koje su skoro deceniju kolale teniskim krugovima. Masnice na njenim nogama i rukama, koje su videle mnoge koleginice i treneri, sada imaju logično objašnjenje.

- Bila sam u totalno različitoj situaciji od svih drugih teniserki, tako da nisam mogla da ih pitam za mišljenje. Meri Pirs je donekle prošla kroz sličnu situaciju, ali nije bila potpuno ista. Zaista ni na koga nisam mogla da se oslonim, pošto mislim da se niko nije nosio sa takvim problemima. Niko zapravo ne zna kroz šta sam sve prošla - rekla je nekadašnji četvrti reket sveta.

Suočena sa odrastanjem u strahu, Jelena Dokić je 2002. godine spakovala kofere i pobegla iz porodične kuće u vojvođanskom selu Vrdnik. Utehu je uskoro našla u zagrljaju Zagrepčanina Tina Bikića, koji joj je pomogao da se polako vrati u normalu i svojoj najvećoj ljubavi, tenisu.

- U tom periodu ništa nije moglo da me nasmeje. Htela sam nečiji drugi život i rešila sam da odem. Tin je uvek bio tu za mene, on je čovek koji mi je podario novi život! Bilo je trenutaka kada bih se pitala: „zašto ja"?! Međutim, kada bih pogledala oko sebe videla bih da su mnogi ljudi prošli daleko gore u životu. Kad god, na primer, vidim čoveka u invalidskim kolicima, to me uvek podseti koliko imam sreće što sam ovde, što sam zdrava, što sam živa. Sada mnogo više uživam u životu i radujem se svakom sledećem danu - objasnila je Dokićeva.

Inače, ovo su samo detalji iz ekskluzivnog intervjua koji je Jelena dala australijskim novinarima. Kompletna priča, koja je označena kao „svetska ekskluziva", biće dostupna javnosti u četvrtak.

______________________________ MUZIKA FORUM ______________________________
PREPORUCUJEMO VAM DA POSETITE:
http://zabava.myfineforum.org/
http://power.aimoo.com/
http://caffe.freeforums.org/
http://winner.vforums.co.uk/

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371