MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Kako stvoriti jutarnju rutinu ulepsavanja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Kako stvoriti jutarnju rutinu ulepsavanja

Počalji od Admin taj Sre 25 Jun 2008 - 17:26

Kako stvoriti jutarnju rutinu ulepšavanja

Brza jutarnja rutina ulepšavanjaje sve što vam je potrebno da biste bili lepi u toku celog dana.

1. Počnite dan lepim doručkom. Daće vam energiju preko potrebnu u toku dana. Zdrav obrok bi trebao da sadrži čašu mleka ili đusa, činiju žitarica ili žitarica sa voćem, parče tosta i svežu narandžu.

2. U toku dana popijte minimum 8 čaša vode. Zvuči nemoguće, ali je potrebno. Uvek nosite sa sobom flašicu sa vodom. Pomoćiće da se osećate punim energije.

3. Ne perite kosu svakog dana, jer to isušuje vašu kosu.

4. Tipična jutarnja rutina ulepšavanja: uobičajeno tuširanje, umivanje, sušenje kose, šminkanje, frizura. Niste se dobro našminkali! Pranje lica, ponovo. Onda mi se skvasi kosa i sušim je iznova. Oblačim se. toliko me sve već razbesni i perem zube. Vidim da mi je pasta kanula na odelo i odlazim da se presvlašim ponovo. Onda ugledam fleku na pantalonama. Odlazim da vidim imam li nešto drugo i shvatim da ništa nije čisto. Ponovo u kupatilo da pokušam da skinem fleku, ali shvatam da je fleka od večere od prošle nedelje. Duža košulja će je pokriti. Vreme je za doručak!!!

5. Drugačija jutarnja rutina za lepši izgled u toku dana: ustajanje u 5:40 ujutru. 20 do 30 minuta joge. Tušitanje na brzinu koristeći šampon za očuvaje boje kose i regenerator, sredstvo za piling lica i piling gel za tuširanje. Kad završite sa tuširanjem, nanesite malo kreme za hidraciju lica. Uvek doručkujte! Osušite kosu peškirom i nanesite sredstvo za učvršćivanje kose. Sušite kosu petnaestak minuta. Nanesite malo šminke. Obucite se i krenite.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics