MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Astrološki znaci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Astrološki znaci

Počalji od Admin taj Sre 2 Jul 2008 - 15:56

Astrološki znaci

Ovan (Aries)
MOTO: JA SAM
KARAKTERISTIKE: Preduzimljiv, odvažan, impulsivan, svojeglav, dinamičan. Ima najjaču energiju, ali nema istrajnu volju. Poseduje fizičku lepotu. Vodi večitu bitku i u konstantnoj je aktivnosti. Voli sport i sve vrste fizičkih aktivnosti.
PLANETA: Mars.
ZANIMANJE: Političar, inžinjer, advokat, komičar, vojnik, hemičar, astronom, hirurg, mesar, berberin.
MANA: Arogantan, nepromišljen.

Bik (Taurus)
MOTO: JA IMAM
KARAKTERISTIKE: Stabilan, strpljiv, istrajan, inertan. Ima izuzetno jaku volju. Voli dom i porodicu. Sklon je materijalnom sticanju. Ne odustaje lako. Voli luksuzne predmete, nakit, finu odeću. Može biti izrazito lep ili ružan.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Umetnici, modni kreatori, cvećari, poslastičari, trgovci, ekonomisti, slikari, muzičari, vajari, naučnici.
MANA: Posesivan, lako prasne.

Blizanci (Gemini)
MOTO: JA MISLIM
KARAKTERISTIKE: Brz, živahan, radoznao, komunikativan, društven, spretan. Radi više poslova istovremeno. Na licu ima masku. Voli znanje radi njega samog. Mladalačkog je izgleda i duha.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Pravnik, ekonomista, matematičar, pisac, naučnik, šahista, košarkaš, umetnik, spiker, nastavnik, poštar, trgovac, službenik, zanatlija, izdavač.
MANA: Površan i nezahvalan.

Rak (Canser)
MOTO: JA OSEĆAM
KARAKTERISTIKE: Čulan, tajanstven, odan. Ima bujnu maštu. Materinski je nežan. Voli kuću, porodicu. Slabe je volje, sklon piću. Obično ih majke guše preosetljivošću. To je najemotivniji astrološki znak. Ima jaku imaginaciju.
PLANETA: Mesec.
ZANIMANJE: Fotografi, glumci, mornari, ugostitelji, istoričari, pisci, slikari, moleri, trgovci, putnici, ekonomisti, nastavnici, psihoterapeuti.
MANA: Preosetljiv, škrt.

Lav (Leo)
MOTO: JA HOĆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pažnje, na čelu akcije. Voli život, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodušan i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi životni elan. Ukoliko krene religioznim putem, isključiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, šef, političar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.

Devica (Virgo)
MOTO: JA ANALIZIRAM
KARAKTERISTIKE: Precizan, savestan, pedantan, racionalan, nepoverljiv. Odličan saradnik, na koga se uvek možete osloniti. Više veruje u razum nego u intuiciju. Okrenut je zdravlju, poljoprivredi, ali i umetnosti. Živi od sopstvenog rada.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Farmaceut, trgovac, pisac, lingvista, pijanista, slikar, glumac, sportista, pravnik.
MANA: Hipohondričnost, sitničavost.

Vaga (Libro)
MOTO: JA ODMERAVAM
KARAKTERISTIKE: Pažljiv, odmerava, harmoničan, dobro se slaže sa drugima. Veliki je esteta. Poseduje lepotu, gracioznost, prozračan ten. Na poslu je diplomata, u kući netaktičan. Voli timski rad. Elegancija, dobar ukus.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Pravnik, sudija, glumac, pevač, političar, slikar, pijanista, diplomata, arhitekta, vaspitač, nastavnik.
MANA: Hirovit, puno troši.

Škorpija (Scorpio)
MOTO: JA ŽELIM
KARAKTERISTIKE: Poseduje jaku volju, dinamičan je, skoncentrisan, uporan i ozbiljan. Privlače ga izazovi. Zagonetni su, tajanstveni, mračni. Čine sve za prijatelje, ali suprotnom polu ne veruju. Njihova deviza je "sve ili ništa". Veliki su ljubavnici i naučnici.
PLANETA: Pluton.
ZANIMANJE: Finansijeri, psihijatri, detektivi, advokati, špijuni, speleolozi, okultisti, trgovci.
MANA: Ljubomora, osvetoljubivost.

Strelac (Sagitarius)
MOTO: JA SHVATAM
KARAKTERISTIKE: Voli slobodu, entuzijasta je, duhovit. Sportski tip, ima ogromnu energiju, jak libido. Voli putovanja, filozofiju, obrazovanje. Prati ga sreća. Uobražen, snob, ali gotovo uvek na strani zakona.
PLANETA: Jupiter.
ZANIMANJE: Novinari, ambasadori, pravnici, filozofi, svetski putnici, sudije, lekari, religija, pravo, crkve, pripadnost državnim i javnim institucijama.
MANA: Nedostaje mu hrabrost.

Jarac (Capricornus)
MOTO: JA KORISTIM
KARAKTERISTIKE: Ozbiljan, misaon, ambiciozan, teži ka uspehu u kasnijim godinama. Istrajan je, ima jaku volju, mudar, duhovan, nesiguran, ali i materijalista, sebičnjak. Postiže sve čemu se posveti. Ne traži priznanje za sebe. Kontroliše osećanja.
PLANETA: Saturn.
ZANIMANJE: Zidari, vrtlari, monasi, pustinjaci, policajci, direktori, menadžeri, umetnici, kompozitori, slikari, vajari, računovođe.
MANA: Stidljivost.

Vodolija (Aquarius)
MOTO: JA ZNAM
KARAKTERISTIKE: Individualista, originalan, nekonvencionalan, istinoljubiv. Kontroverzan je, neuhvatljiv, ležeran, šarmer, boem, kockar. Plasira nove ideje. Ne podnosi kontrolu.
PLANETA: Uran.
ZANIMANJE: Fotografi, inženjeri, kompjuteri, režiseri, glumci, balerine, pronalazači, istraživači, fizičari, antikvari, novinari, okultisti, nova zanimanja.
MANA: Sebičan prema bližnjima, a human prema drugima.

Ribe (Pisces)
MOTO: JA VERUJEM
KARAKTERISTIKE: Indirektan, zagonetan, romantičan, hipersenzitivan, selektivan. Iako shvata bolje od drugih, voli da blefira. Simbol je univerzalnog čoveka. Popustljiv, emotivni, ali je na poslu lider. Živi u svetu imaginacija. Ima jaku intuiciju. Vizionar je i odličan medijum.
PLANETA: Neptun.
ZANIMANJE: Vezano za bolnice, socijalne ustanove, okultizam, umetnost, posebno slikarstvo i gluma.
MANA: Dvoličnost.

Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 29
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh