MUZIKA
Registruj se i postani i TI clan Muzika Foruma!
Pristupi

Zaboravio sam šifru

Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Statistike
Imamo 2976 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je BrankaS

Naši korisnici su poslali ukupno 14346 članaka u 5870 teme
Juni 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kalendar Kalendar

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

POLITICKI VICEVI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

POLITICKI VICEVI

Počalji od Admin taj Pet 11 Jul 2008 - 2:13

Dolazi Sloba u posetu USA. Klinton priredio drzavnicki docek a uvece prijem u Beloj Kuci. A tamo, predivno, posluga, muzika, hrana, kavijar, najbolje vino, svi predivno obuceni, samo obigravaju oko Slobe.On ode kod Bila: J: jeli Bil kako vi Amerikanci uspevate da priredite ovakav prijem za mene.Sve je divno, skupo, pogledaj samo zlatno posudje cime me sluze. B: Slobo dodji ovamo,vidis onaj most preko reke (...da...) e pa mi smo planirali da ce on kostati 5 miliona dolara a kostao je 3, od razlike smo za tebe napravili bal. Posle par meseci dodje Bil u Beograd. Sloba napravio bal snova za Bila. Hrana, od jelena do fazana, lovacki specijaliteti, specijalna pastrmka iz Ohridskog jezera , sluze ga u platinstom posudju, Beogradska Filharmonija svira, najbolje ribe oko Bila,.....super. Bil opcinjen, srecan, nikad nije ovo video u zivotu. B: Jeli Slobo kako ste uspeli ovo da mi priredite, ipak standard Srbije nije kao Americki...znas kako je S: Bil, vidis onaj most preko reke ? B; Ne vidim S; EEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!

Na proslavi godisnjice izborne pobede SPS-a: - Drugovi, pre godinu dana nasa zemlja se nalazila na ivici provalije, ali od tog vremena do danas nacinili smo krupan korak unapred!

U skoli, prozove uciteljica malog Aliju Izetbegovica. Pita ona njega: -Reci ti meni, Alija sta bi ti uradio da postanes predsednik? -Pa ja ,ovaj , ... (cuti, smislja odgovor). -Ma, hajde Alija, znas ti odgovor... -Pobio bih sve Muslimane!! -Karadzicu, Karadzicu, ne sapuci...
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Pol : Ženski Godina : 30
Zodijak : Bik Mačka
Broj poruka : 12371
Poena : 6910
Reputacija : 12
Datum upisa : 11.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Re: POLITICKI VICEVI

Počalji od Admin taj Pet 11 Jul 2008 - 2:14

Pronadje Slobo natpis u snijegu, nachinjen pishachom, a glasio je: Slobo je budala! Nakon sto je policija izvrsila istragu, dolazi mu kapetan i kaze: "Predsjednice, imamo jednu dobru i jednu losu vijest"

Slobo:"Prvo dobru!"

Drot:"To je bila Shesheljeva mokracha"

Slobo:"OK, a losa?"

Drot:"Mirin rukopis!

Sretnu se Slobo i Klinton u Meksiku. Kaze Bil:"Eh, vidish shto je svijet mali."

Slobo:"Nije svijet mali, nego je Srbija velika!"

Trazio Arkan novog chovjeka da mu skuplja sedmicne priloge od privatnika koje je "shtitio". Bojechi se izdaje, odluchi da uzme gluvonijemog za taj posao. Nece prichati okolo, a ako dodje do "suda naroda" neche nista izdati jer ga niko ne razumije. Prve sedmice skupljach skupi 50.000DEM. Osladishe mu se pare i odluchi da ih sakrije na sigurno mjesto. Arkan brzo shvati da prilozi kasne i poshalje jednog od gorila da pita za pare. Naravno gorila nije mogao komunicirati sa gluvonijemim pa angazuje Muju koji je znao "jezik znakova" da prevodi.

Gorila: "Pitaj ga gdje su pare"

Mujo prevede

Gluvonijemi (jezikom znakova): "O kakvim se parama radi? Ja nemam pojma."

Mujo: "Kaze da nema pojma"

Gorila poteze pistolj, stavi cijev u uvo gluvonijemom i rece Muji:

"Pitaj ga SADA gdje su pare"

Mujo signalisa:"Gdje su pare?"

Gluvonijemi odgovori:"50.000 DEM je sakriveno na Kalemegdanu u shupljini treche lipe sa desne strane glavnog ulaza".

Mujo prevede:"On kaze da i dalje pojma nema o chemu ti prichash i da misli da ti nemash muda da povuchesh obarach"
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Pet 11 Jul 2008 - 2:15

Takmiche se Jelcin, Klinton i Slobo koji ima najvishe vojske.Letechi iznad Pentagona, kaze Klinton:"Vidite ovo dole zeleno polje-to su sve moji marinci". Onda nadlete iznad Moskve i kaze Jelcin:"Jel' vidite ovu veliku zelenu livadu ispod nas-to su sve moji tenkovi". Sad Slobo da se ne bi obruko odvede ih iznad Kosova, pokaze na Shiptare i kaze:"Vidite li one dole sa bijelim kapicama-to su sve moji kuvari, pa sad mozesh mislit kolko tek vojske imam"!

Razgovaraju Tudjman i Slobo.

"E Slobo volio bi da te mogu pretvorit u kap vode, pa da te stavim na roshtilj i da gledam kako se przish i na kraju isparish", reche Tudjman.

"E volio bi i ja Tudjmane da tebe pretvorim u litar vode i da te dam Aliji kad podje u WC".

Dosho Slobo iz posjete Americi i hvali se Miri kako mu je bilo:"Joj Miro da vidish kako imaju dobre zlatne WC sholje a uopshte nisu skupe.Ma super su sholje samo su malo manje od nashih".

Predlozi njemu Mira da nazove Klintona i da naprave export-import biznis sa tim sholjama, pa tako ovaj nazove tamo, kad javi se Hilari Klinton. Objasni ovaj zbog chega zove i pita da razgovara sa Bilom.

Kaze Hilari:"Bile, e zove te onaj papak shto ti se posro u saksofon!"
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Pet 11 Jul 2008 - 2:16

Sjede u ucionici Karadzic, Tudjman i Alija. Pita uchiteljica Tudjmana sta che da radi kad poraste.

Tudjman:"Pravit cu veliku Hrvatsku i ubijati sve Srbe".

Uciteljica:" A ti Karadzichu?"

Karadzich:"Ujedinit cu sve Srbe u jednu veliku srpsku drzavu".

Onda ustane Alija i poche da muca:"Ja...b..bi vv..volio da..koljem Muslimane..i..i da s..sluzim..Srbima..."

Uchiteljica ga prekine i reche:"Sjedi, jedan, a i tebi Keradzicu sto mu shapchesh!"

Pitaju Slobinog sina:"Je li, Marko, odakle ti lova za novog ferarija?", a on kaze:"Ma prodao stari neku zemlju u Bosni, pa mi dao."

Sakrila se dvojica partizana u bunar i kad su doshli chetnici stali pored bunara i pitaju jedan drugog:"Gdje li su partizani?", a partizani pocnu glumiti odjek i kazu:"Partizani,partizani.."

"Mozda su pobjegli u kukuruze"

"Kukuruze,kukuruze..."

"Mozda su u shumi"

"U shumi, u shumi..."

"E, a mozda su se sakrili u ovaj bunar"

"U shumi,u shumi.."-nastave partizani
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Sre 30 Jul 2008 - 6:03

Predsjednik Bush i ministar obrane Ramsfeld sjede u baru. Ulazi čovjek i pita konobara:

- Zar nisu ono tamo Bush i Ramsfeld?
- Da, to su oni. - odgovori konobar.

Čovjek im priđe i kaže:

- E, stvarno mi je drago što sam vas sreo i upoznao. Što vas dvojica radite ovdje?
- Planiramo Treći svjetski rat! - odgovori Bush.
- Stvarno? Što će se dogoditi?
- Dakle, planiramo pobiti 140 milijuna muslimana i jednu plavušu s velikim sisama.

Čovjek se iznenadi:

- Plavušu s velikim sisama? Zašto ubiti plavušu s velikim sisama?

Buš gurne Ramsfelda oa kaže:

- Jesam ti rekao da nikoga nije briga za 140 milijuna muslimana.
Admin
Admin Muzika Foruma
Admin Muzika Foruma

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content